Skip to content

Firmast

Ecobirch AS on tänaseks 20 aastat vana Pärnu ettevõte, mis tüüpiliselt 20 aastasele on kiirelt arenev, elurõõmus ja edasipürgiv. Oleme oma tegemistes ausad, avatud ja kiired kohanejad ning sellest kõigest tulenevalt oleme oma valdkonnas maailma juhtiv kasepuust töötasapindade tootja. Meie tegemistesse panustavad igapäevaselt rohkem kui 150 inimest. Meie tarnijad müüvad meile FSC sertifitseeritud tooret nii Eesti, Soome, Läti metsadest ja saeveskitest ning meie peamisteks klientideks on maailma suurimad ehituskaubamajade ketid. Lisaks liimkilbist töötasapindade tootmisele tegeleme ka kase saematerjali tootmisega peamiselt enda Pärnu tehase tarbeks nii Pärnus, Reopalus kui Viitasaaris. 

Oleme valinud spordi selleks valdkonnaks, mille kaudu panustada oma kogukonna tegemistesse, toetades Pärnu purjetamist, võrkpalli, tennist ning väiksemas mahus ka kergejõustikku ning lauatennist.

firmast

UUDNE TEHNOLOOGIA

Me toodame ning müüme kuiselt ca 100 000 töötasapinda, mille tegemiseks on meil parimad tootmisliinid mida soovida oskame. Oleme viimasel kolmel aastal investeerinud ca 12 Mio € peamiselt tootmise kasvu, innovatsiooni ja automatiseerimisse, tootes täna sama inimeste arvuga 2 korda rohkem ja väärtustades nii meie inimeste panust, pakkudes neile masinate tööle lisandväärtust pakkuvaid tegevusi. 

firmast1